OUAI  Super Dry Duo šampon

OUAI Super Dry Duo šampon

Co to je: Super savý suchý duo šampon, který absorbuje přebytečný olej a obnovuje objem a tělo, takže vaše vlasy zůstávají čisté a zdravé.

Typ vlasů: rovný, zvlněný a kudrnatý

Vlasy: jemné, střední a silné

Problém s vlasy:

– obsah tuku

– rovinnost

Hlavní výhody:

– absorbuje olej

– snadno se mísí ve všech barvách vlasů

– množství přísad a tělo s měkkým a hmatatelným povrchem. Složení: Sprejem zvýrazněné přísady: – Rýžový škrob: super savý a zvyšuje objem. – vulkanické minerály: přirozeně čistí a čistí vlasy. – Výpis z Rhodiola rosea: pomáhá v boji s volnými radikály, posiluje vlasy a je zdravější.

Označení složek: neobsahuje sírany SLS a SLES, parabeny, formaldehydy, formaldehydová činidla, ftaláty, minerální oleje, retinylpalmitát, hydroxybenzon, černouhelný dehet, hydrochinon, triclosan a triclocarban a obsahuje méně než jedno procento syntetických vonných látek. Tento produkt je také veganský, bez týrání a bez lepku.

Co ještě potřebujete vědět: Tento suchý šampón bez mastku se snadno mísí se všemi typy vlasů. Silný výbuch odstraní vlasy z pokožky hlavy a vytvoří lehký, čistý objem. Je ochuceno Melrose Place – vůní růží s tóny bergamotu, liči, cedru a bílého pižma.

Tato sada obsahuje:

– 4,5 oz / 127 g super suchého šamponu

– 2 oz / 56 g super suchého šamponu